Elektritööd

Kiired elektritööd

Elektriku avarii- ehk kiirväljakutse - elektritööd täna!

Kui Teie probleem elektriga ei kannata edasilükkamist, siis kasutage elektriku väljakutse teenust.

Elektritööd eraisikutele

Elektritööd eraisikutele

Hea meelega teostame Teie jaoks elektritöid. Alates ühe pistikupesa või lüliti paigaldamisest kuni kogu Teie maja, korteri või suvila elektrijuhtmestiku lõpliku monteerimiseni.


Väikesed elektritööd

Eeltellimusel teenused. Sobivad elektrijuhtmestiku väikeseks remondiks või ümberehitamiseks. Pistikupesade ja lülitite vahetamiseks ning lühtrite paigaldamiseks..
  • esimene tund maksab 36 eur
  • (20 eur tunnis + 10 eur väljakutse eest + 6 eur km)
  • iga järgmine tund 24 eurot (teisest tunnist arvestus 15 minuti kaupa)
    (20 eur tunnis + 4 eur km)
  • minimaalne tasu 36 eur

Elektripliidi ühendamine

Ühendame kiirelt ja oskuslikult iga elektripliidi, praeahju või keedupaneeli ning vajadusel paigaldame uue juhtmestiku või vahetame vana. Samuti võime ühendada ka muid elektriseadmeid: kubu, ventilatsioon või paigaldada lisapistikupesad..


Lühtri paigaldamine ja ühendamine 

Ühendame oskuslikult lühtri, pikendame juhtmed, paigaldame uue klemmiklotsi, keerame konksu sisse või paigaldame ümber, puurime augud betoonist kinnituse jaoks ning isegi paigaldame vajadusel uue juhtmestiku.


Elektrikilbi remont 

Kõrvaldame automaatide kuumenemise, sädelevad korgid, tõmbame juhtmed pingule, vahetame korgid, automaadid või rikkevoolukaitselüliti ning vajadusel võtame elektrikilbi lahti ja paneme uuesti kokku või paneme kokku uue elektrikilbi.

Elektritööd juriidilistele isikutele

Elektritööd juriidilistele isikutele 

Me saame Teie jaoks teostada kõikvõimalikke elektritöid. Meil on palju kogemusi elektritööde läbiviimisel nii ehitamise ajal kui ka järgnevatel renoveerimistel ja remontidel.


Elektripaigaldiste käit

Me võtame ekspluatatsioonilisse tehnohooldusse kontorite, poodide, ladude, koolide, lasteaedade, kaubandus- ja ärikeskuste ning tootmisruumide elektripaigaldisi.


Tuletõrjesignalisatsioonide hooldus

Me võtame ekspluatatsioonilisse tehnohooldusse kontorite, poodide, ladude, koolide, lasteaedade, kaubandus- ja ärikeskuste ning tootmisruumide elektripaigaldisi.


Soodne lahendus korteriühistule

Hoolduse hind ei sõltub korterite arvust. Pirne EXIT-plafoonides vahetame tasuta. Aga elekripaigaldise käidu ja tuletõrjesignalisatsiooni hoolduse lepingute sõlmimisel teeme soodustuse iga lepingu pealt.


Komplekshooldus koolidele ja lasteaedadele 

Pakume kõikide tekkivate ülesannete täielikule katmisele orienteeritud sisemiste elektrivõrkude ja tuletõrjesignalisatsioonide hoolduse terviklahendust koolidele ja koolieelsetele õppeasutustele.